| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 9K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AGRO - PODHORIE, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44328354 |
| Adresa dlžníka: | 174, 01318 Podhorie, SVK |
| Sudca: | Mgr. Antónia Ďuranová |
| Správca: | JUDr. Mária Hanuliaková (S1999) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 12.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 23.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Obec Lietava |
| IČO: | 00321427 |
| Adresa: | /146, 01318 Lietava |
| ID oznamu: | 1088267 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 9K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 19.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 9K/5/2025 S1999 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| JUDr. Mária Hanuliaková, so sídlom správcovskej kancelárie Vojtecha Tvrdého 783/4, 010 01 Žilina ako správca konkurznej podstaty úpadcu: AGRO - PODHORIE, s.r.o., 013 18 Podhorie 174, IČO: 44 328 354, spis. zn. 9K/5/2025, v súlade s ust. § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v platnom znení (ďalej len ako "ZKR"), týmto zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 11.05.2026 o 11.00 hod. v Kultúrnom dome v Podhorí na adrese Podhorie 51, 013 18 Podhorie s nasledovným programom: Program schôdze veriteľov: 1. Otvorenie schôdze veriteľov 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzu do konania schôdze veriteľov 3. Voľba veriteľského výboru 4. Rozhodovanie podľa § 36 ods. 1 ZKR o výmene správcu 5. Rôzne a záver Prezencia veriteľov sa uskutoční v čase od 10:30 hod. do 11:00 hod. Zasadnutie schôdze veriteľov sa začne o 11:00 hod. Právo zúčastniť sa na schôdzi veriteľov má každý veriteľ prihlásenej pohľadávky. Veritelia sa pri prezentácii musia preukázať dokladom totožnosti, právnické osoby aj výpisom zo zákonom určeného registra. Zástupcovia veriteľov predložia plnú moc, príp. poverenie na zastupovanie veriteľa a doklad totožnosti. JUDr. Mária Hanuliaková správca konkurznej podstaty |
|