| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 3K/19/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Moravica, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51988101 |
| Adresa dlžníka: | Nová 272, 032 03 Liptovský Ján, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Macek LL.M. |
| Správca: | Profesionálna správcovská kancelária, k.s. (S1565) |
| IČO správcu: | 46333908 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 6.11.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 25.3.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Erik Končok |
| IČO: | |
| Adresa: | Vojtecha Tvrdého 793/21 , 01001 Žilina |
| ID oznamu: | 1088122 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/19/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 18.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/19/2024 S1565 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru zo dňa 16.09.2025 ________________________________________ Úpadca: Moravica, s.r.o. So sídlom: Nová 272, 032 03 Liptovský Ján IČO: 51 988 101 (ďalej len „Úpadca“) Spis. zn.: 3K/19/2024 Program zasadnutia veriteľského výboru: 1) Otvorenie, 2) Hlasovanie o uložení záväzného pokynu na speňažovanie Majetku Úpadcu, 3) Záver. Prítomní: 1) GUPA, s.r.o., so sídlom: Pri Strelnici 1, 821 04 Bratislava, IČO: 50 834 401 2) Vladimír Moravský, bytom Spätná cesta 2709/4B, 841 10 Bratislava 3) Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom: Cintorínska 2831/21, 814 99 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 35 776 005 1. Otvorenie: Zasadnutie veriteľského výboru bolo zvolané na podnet správcu Úpadcu, spoločnosti Profesionálna správcovská kancelária, k.s., so sídlom Námestie slobody 28, 811 06 Bratislava, IČO: 46 333 908, ktorý adresoval členom veriteľského výboru žiadosť o uloženie záväzného pokynu, s čím sa členovia veriteľského výboru oboznámili vrátene jej príloh. 2. Hlasovanie o uložení záväzného pokynu na speňažovanie Majetku Úpadcu: Členovia veriteľského výboru hlasujú za prijatie uznesenia „Veriteľský výbor ako príslušný orgán ukladá správcovi vykonať speňažovanie Majetku Úpadcu patriaceho definovaného v bode II. žiadosti o uloženie záväzného pokynu, dražbou v súlade s ust. § 92 ods. 1 písm. b) ZKR, a to za podmienok uvedených v bode III. žiadosti o uloženie záväzného pokynu.“ Hlasovanie: Za: 3 hlasy Proti: 0 hlasov Zdržal sa: 0 hlas VV hlasovaním prijal uznesenie č. 3: „Veriteľský výbor ako príslušný orgán ukladá správcovi vykonať speňažovanie Majetku Úpadcu definovaného v bode II. žiadosti o uloženie záväzného pokynu, dražbou v súlade s ust. § 92 ods. 1 písm. b) ZKR, a to za podmienok uvedených v bode III. žiadosti o uloženie záväzného pokynu.“ 3. Záver: Nikto z prítomných členov veriteľského výboru nevzniesol žiadnu námietku či požiadavku, čím sa zasadnutie veriteľského výboru ukončuje. V Bratislave, dňa 18.03.2026 GUPA s.r.o. predseda veriteľského výboru úpadcu |
|