| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/17/2024 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Dandyho gastro s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 54474051 |
| Adresa dlžníka: | Píniová 14, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | 4J správcovská kancelária, k.s. (S2031) |
| IČO správcu: | 53648749 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 20.4.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Dandyho gastro s. r. o. |
| IČO: | 54474051 |
| Adresa: | Píniová 14, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa |
| ID oznamu: | 1088114 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/17/2024 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 18.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/17/2024 S2031 |
| Druh podania: | OZNAM_O_ZRUSENI_KONKURZU_Z_DOVODU_ZE_KONKURZNA_PODSTATA_NEPOKRYJE_NAKLADY_KONKURZU |
| 4J správcovská kancelária, k.s., správca dlžníka: Dandyho gastro s.r.o., IČO: 54 474 051, so sídlom: Píniová 14, 821 07 Bratislava – mestská časť Vrakuňa, v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, č. k. 24K/17/2024, týmto oznamuje, že konkurzná podstata nepokryje náklady konkurzu, a preto správca dlžníka v súlade s ustanovením § 167v ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov (ďalej aj len ,,ZKR“) týmto oznamuje, že konkurz na majetok: Dandyho gastro s.r.o., IČO: 54 474 051, so sídlom: Píniová 14, 821 07 Bratislava – mestská časť Vrakuňa, sa končí. Oznámením v Registri predinsolvenčných, likvidačných a insolvenčných konaní o tom, že sa konkurz končí, sa v zmysle ustanovenia § 167v ods. 1 ZKR konkurz zrušuje. V zmysle ustanovenia § 167v ods. 4 ZKR zrušením konkurzu zaniká funkcia správcu a zástupcu veriteľov, rovnako zanikajú tiež účinky podľa § 167b ods. 1, § 167c ods. 2 a 3 a § 167d ZKR. V zmysle uvedeného ustanovenia ZKR správca dlžníka zároveň oznamuje, že počas konkurzu nedisponoval nijakým majetkom ani dokumentáciou patriacou dlžníkovi. 4J správcovská kancelária, k.s., správca |
|