| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 31K/3/2013 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Poľnohospodárske družstvo v Moči |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 00193160 |
| Adresa dlžníka: | , 94637 Moča, SVK |
| Sudca: | JUDr. Oliver Kolenčík |
| Správca: | Štofková (S1225) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 20.2.2013 |
| Dátum začatia procesu: | 5.3.2013 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Poľnohospodárske družstvo v Moči |
| IČO: | 00193160 |
| Adresa: | , 94637 Moča |
| ID oznamu: | 1088100 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/3/2013 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 18.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/3/2013 S1225 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_ZO_VSEOBECNEJ_PODSTATY |
| Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate. Oznámenie zámeru zostaviť konečný rozvrh výťažku JUDr. Ing. Petra Štofková, správca so sídlom Pribinova 9, 940 01 Nové Zámky ustanovená uznesením Okresného súdu v Nitre zo dňa 14.6.2013, spis.zn. 31K/3/2013 za správcu úpadcu Poľnohospodárske družstvo v Moči, so sídlom 946 37 Moča, IČO: 00 193 160 v zmysle ust. §96 ods. 2 zák.č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii oznamuje svoj zámer zostaviť konečný rozvrh výťažku pre nezabezpečených veriteľov. Poučenie: Veriteľský výbor, dotknutý zabezpečený veriteľ a každý, kto tvrdí, že je veriteľom pohľadávky proti podstate, je oprávnený do 30 dní od zverejnenia oznamu o zámere zostaviť rozvrh namietnuť u správcu poradie pohľadávky proti podstate; námietka musí byť odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. Námietkou poradia pohľadávky proti podstate sa rozumie aj námietka, že pohľadávka proti podstate nie je zaradená do zoznamu alebo že nemá byť zaradená do zoznamu alebo že má byť zaradená do zoznamu v inom rozsahu, ako rozsahu určenom správcom. V Nových Zámkoch, dňa 18.3.2026 JUDr. Ing. Petra Štofková, správca |
|