| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 3K/16/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | B B, spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36377902 |
| Adresa dlžníka: | Korňa 889, 02321 Korňa, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Macek |
| Správca: | Šimulák (S1546) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 21.8.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 14.1.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Imrich Šimulák |
| IČO: | |
| Adresa: | Slobody 43 , 02201 Čadca |
| ID oznamu: | 1087796 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/16/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/16/2024 S1546 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| Správca oznamuje, že doplnil súpis všeobecnej podstaty o majetok. Súpis majetku tvorí prílohu tohto oznámenia. v Čadci dňa 17. 03. 2026 Imrich Šimulák, správca |
|