| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 3K/11/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | URIBE s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 48088609 |
| Adresa dlžníka: | Zelená 2C/X3, 97404 Banská Bystrica, SVK |
| Sudca: | JUDr. Dominika Vavreková, LL.M. |
| Správca: | Janšo (S1500) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 30.9.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 22.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1087789 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/11/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/11/2025 S1500 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| JUDr. Daniel Janšo, so sídlom kancelárie Horné záhrady 2, 974 01 Banská Bystrica, zn. spr. S1500, správca Úpadcu URIBE s.r.o., so sídlom Zelená 2C/X3, 974 04 Banská Bystrica, IČO: 48 088 609, v konkurznom konaní vedenom na Okresnom súde Banská Bystrica sp. zn. 3K/11/2025, v zmysle ustanovenia § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii, zvoláva prvú schôdzu veriteľov na deň 12.05.2026 o 11:00 hod., ktorá sa bude konať na adrese Horné záhrady 2, 974 01 Banská Bystrica, prvé poschodie. Program: 1. Prezentácia 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania 3. Rozhodovanie o výmene správcu (v zmysle § 36 ods.1 ZKR) 4. Voľba veriteľského výboru 5. Záver. Pri prezentácii veritelia predložia doklad totožnosti, právnické osoby aj výpis z obchodného registra, nie starší ako tri mesiace. Zástupcovia veriteľov predložia plnú moc prípadne poverenie na zastupovanie veriteľov a doklad totožnosti. JUDr. Daniel Janšo, správca |
|