| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/24/2022 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AquaMan |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52320154 |
| Adresa dlžníka: | Vajanského 1090/19 1090/19 , 09303 Vranov nad Topľou, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | LEGATOs Recovery k.s. (S1755) |
| IČO správcu: | 47256184 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 19.10.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | AquaMan |
| IČO: | 52320154 |
| Adresa: | Vajanského 1090/19 1090/19 , 09303 Vranov nad Topľou |
| ID oznamu: | 1087786 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/24/2022 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 17.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/24/2022 S1755 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| LEGATOs Recovery k. s., správca S 1755, so sídlom príslušnej kancelárie správcu Bardejovské kúpele 30, 086 31 Bardejov, IČO: 47 256 184, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri vedeným Mestským súdom Bratislava III, odd.: Sr, vložka č. 1508/B, správca konkurznej podstaty úpadcu, t. j. spoločnosti AquaMan s. r. o. v konkurze, so sídlom Vajanského 1090/19, 093 03 Vranov nad Topľou, IČO: 52 320 154, týmto zverejňuje doplnenie súpisu všeobecnej majetkovej podstaty: 3. POHĽADÁVKA Z ÚČTU Názov: zostatok finančných prostriedkov na bankovom účte úpadcu vedenom vo Všeobecná úverová banka, a.s. Dlžník: Všeobecná úverová banka, a.s., Mlynské nivy 1, 829 90 Bratislava Súpisová hodnota celkom: 1.278,30€ Spoluvlastnícky podiel úpadcu: 1/1 Dôvod priradenia: Majetok úpadcu podliehajúci konkurzu Sporný zápis: NIE Dátum zapísania do súpisu: 17.03.2026 V Bardejovských kúpeľoch, 17.03.2026 LEGATOs Recovery k.s. Správca konkurznej podstaty úpadcu |
|