| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 1K/21/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Marián Renčko |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 12.9.1972 |
| Adresa dlžníka: | 15, 08601 Mokroluh, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | JUDr. Jana Markuseková (S2040) |
| Dátum začatia konania: | 16.4.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 28.4.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Miloš Hnat |
| Dátum narodenia: | 2.7.1974 |
| Adresa: | Radoma 33 , 09042 Radoma |
| ID oznamu: | 1087731 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/21/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/21/2015 S2040 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku tvorí prílohu tohto oznamu. | |