| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/58/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | KTS Bike s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 54063523 |
| Adresa dlžníka: | Karloveská 6B, 84101 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | Kontšeková (S1357) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 13.11.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 27.11.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Martin Baláž |
| Dátum narodenia: | 10.2.1989 |
| Adresa: | Konventná 623/5, 81103 Bratislava-Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1087728 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/58/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 21K/58/2024 S1357 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_ODDELENEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| JUDr. Oľga Karásková, správca úpadcu: KTS Bike s. r. o. IČO 54063523, Karloveská 6B, 84101 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, týmto v zmysle ustanovenia § 76 ods. 3 v spojení s § 79 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov uverejňujem doplnenie súpisu oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa Tatra banka, a.s., Hodžovo námestie 3, Bratislava 1 811 06, IČO: 00 686 930, nasledovne: Názov zabezpečeného veriteľa: Tatra banka, a.s., Hodžovo námestie 3, Bratislava 1 811 06, IČO: 00 686 930 Číslo zabezpečenej pohľadávky podľa zoznamu pohľadávok: 87 Právny dôvod vzniku zabezpečovacieho práva: • Zmluva o záložnom práve k pohľadávkam uzatvorená dňa 28.02.2022 medzi Veriteľom (ďalej aj ako „záložný veriteľ“) a Dlžníkom ako záložcom (ďalej len „Zmluva o záložnom práve 1“). Vznik záložného práva zo Zmluvy o záložnom práve 1 je registrovaný v Notárskom centrálnom registri záložných práv pod spis. zn. NCRzp 6398/2022 zo dňa 01.03.2022 • Zmluva o záložnom práve k hnuteľnému majetku uzatvorená dňa 28.02.2022 medzi Veriteľom a Dlžníkom ako záložcom, v znení jej Dodatku č. 1 (ďalej len „Zmluva o záložnom práve 2“). Vznik záložného práva zo Zmluvy o záložnom práve 2 je registrovaný v Notárskom centrálnom registri záložných práv pod spis. zn. NCRzp 6399/2022 zo dňa 01.03.2022 • Zmluva o záložnom práve na obchodný podiel uzatvorená dňa 28.02.2022 medzi Veriteľom (ďalej aj ako „záložný veriteľ“) a Mariánom Fabianom, (ďalej len „Spoločník“) ako záložcom (ďalej len „Zmluva o záložnom práve 3“). Vznik záložného práva zo Zmluvy o záložnom práve 3 je registrovaný v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, odd. Sro, vložka č. 155478/B Prihlásené poradie: prvé Zabezpečená suma: 5.000.000,- € Prihlásená suma: 1 154 787,59 € Číslo zabezpečenej pohľadávky podľa zoznamu pohľadávok: 88 Právny dôvod vzniku zabezpečovacieho práva: • Zmluva o záložnom práve k pohľadávkam uzatvorená dňa 28.02.2022 medzi Veriteľom (ďalej aj ako „záložný veriteľ“) a Dlžníkom ako záložcom (ďalej len „Zmluva o záložnom práve 1“). Vznik záložného práva zo Zmluvy o záložnom práve 1 je registrovaný v Notárskom centrálnom registri záložných práv pod spis. zn. NCRzp 6398/2022 zo dňa 01.03.2022 • Zmluva o záložnom práve k hnuteľnému majetku uzatvorená dňa 28.02.2022 medzi Veriteľom a Dlžníkom ako záložcom, v znení jej Dodatku č. 1 (ďalej len „Zmluva o záložnom práve 2“). Vznik záložného práva zo Zmluvy o záložnom práve 2 je registrovaný v Notárskom centrálnom registri záložných práv pod spis. zn. NCRzp 6399/2022 zo dňa 01.03.2022 • Zmluva o záložnom práve na obchodný podiel uzatvorená dňa 28.02.2022 medzi Veriteľom (ďalej aj ako „záložný veriteľ“) a Mariánom Fabianom, (ďalej len „Spoločník“) ako záložcom (ďalej len „Zmluva o záložnom práve 3“). Vznik záložného práva zo Zmluvy o záložnom práve 3 je registrovaný v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, odd. Sro, vložka č. 155478/B Prihlásené poradie: prvé Zabezpečená suma: 5.000.000,- € Prihlásená suma: 2 433 777,57 € Položka súpisu oddelenej podstaty: 18. hnuteľná vec: elektrobicykel, popis: horský celoodpružený bicykel zn. Kellys Theos i50, sivej farby, veľkosť L, stav: použitý, súpisová hodnota: 2.416,58 EUR V Bratislave, dňa 17.3.2026 JUDr. Oľga Karásková, správca |
|