| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/53/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | eKN Slovensko s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 56097441 |
| Adresa dlžníka: | Cintorínska 12, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Bružeňáková (S1450) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.10.2025 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | eKN Slovensko s. r. o. |
| IČO: | 56097441 |
| Adresa: | Cintorínska 12, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1087718 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/53/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/53/2025 S1450 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Vyhodnotenie 1.kola verejného ponukového konania majetku p.č.2 Správca konkurznej podstaty v konkurze vyhlásenom na majetok úpadcu eKN Slovensko s.r.o., so sídlom Cintorínska 12, 811 08 Bratislava, IČO: 56 097 441 (ďalej len úpadca) oznamuje, že I. kolo verejného ponukového konania na predaj hnuteľného majetku zapísaného v súpise všeobecnej podstaty majetku úpadcu zverejnenom v Insolvenčnom registri REPLIK zo dňa 16.12.2025 pod číslom súpisovej zložky č. 2. sa uskutočnilo v súlade so záväzným pokynom Veriteľského výboru. Oznámenie o konaní I. kolo VPK bolo zverejnené v Insolvenčnom registri REPLIK zo dňa 01.03.2026 . V stanovenej lehote do 15 (pätnásť) kalendárnych dní odo dňa zverejnenia I.kola VPK, t.j. do 16.03.2026 do 12:00 hod. správca neobdržal žiadne záväzne ponuky záujemcov o kúpu predmetného hnuteľného majetku úpadcu. Ing. Anna Bružeňáková, správca |
|