| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 25K/4/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Bardejovská mliekareň I. s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36504351 |
| Adresa dlžníka: | Perličková 12490/17, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | DK špeciálny správca k. s. (S2128) |
| IČO správcu: | 57064555 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 7.2.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 3.7.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Všeobecná úverová banka, a.s.; skrátený názov: VÚB, a.s. |
| IČO: | 31320155 |
| Adresa: | Mlynské nivy 1, 82990 Bratislava |
| ID oznamu: | 1087685 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 25K/4/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 17.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 25K/4/2025 S2128 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| DK špeciálny správca k.s., správca ustanovený do funkcie v konkurze vyhlásenom na majetok úpadcu: Bardejovská mliekareň I. s. r. o., sídlo: Perličková 12490/17/0, 82106 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, IČO: 36 504 351, oznamuje, že oprávnené osoby môžu nahliadnuť do správcovského spisu v kancelárii správcu na adrese: Bazová 6A, 821 08 Bratislava v úradných hodinách od 09.00 hod. do 12.00 hod. a od 13.00 hod. do 15.00 hod. Žiadosti o zapísanie do poradovníka na nahliadanie do spisu možno podávať písomne na emailovej adrese: office@dkspecialnyspravca.sk alebo telefonicky na: 0911/325118. | |