| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | PYROBATYS SK, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35703130 |
| Adresa dlžníka: | Osloboditeľov 679, 05935 Batizovce, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | iTRUSTee Restructuring, k. s. (S1696) |
| IČO správcu: | 47254122 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 17.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1087612 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/22/2025 S1696 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Oznámenie o možnosti nahliadať do spisu V právnej veci úpadcu PYROBATYS SK, s.r.o., so sídlom Osloboditeľov 679, 059 35 Batizovce, IČO: 35 703 130, na ktorého majetok bol uznesením Okresného súdu Prešov zo dňa 16.03.2026, sp.zn.: 5K/22/2025 vyhlásený konkurz, oznamujem, že v zmysle ustanovenia § 8 ods. 4 zák. č. 8/2005 Z.z. o správcoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov je možné nahliadnuť do správcovského spisu v kancelárií správcu: iTRUSTee Restructuring, k. s., so sídlom kancelárie Hlavná 29, 080 01 Prešov, IČO: 47 254 122 v pracovných dňoch v pondelok až piatok vždy 09:00 - 12:00 a 13:00 – 16:00 hod.. Nahliadanie do spisu je potrebné si vopred dohodnúť emailom na: office@itrust.sk alebo na tel. čísle: +421 2/5262 4988. iTRUSTee Restructuring, k. s., správca |
|