| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 4K/5/2017 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Božena Tomíková |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 25.8.1949 |
| Adresa dlžníka: | , 96252 Cerovo 221, SVK |
| Sudca: | JUDr. Dominika Vavreková, LL.M. |
| Správca: | Gregorová (S1347) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 22.2.2017 |
| Dátum začatia procesu: | 4.3.2017 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Božena Tomíková |
| Dátum narodenia: | 25.8.1949 |
| Adresa: | , 96252 Cerovo 221 |
| ID oznamu: | 1087611 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 4K/5/2017 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 4K/5/2017 S1347 |
| Druh podania: | SPRAVA_O_POSTUPE_SPENAZOVANIA |
| Reštančná správa podľa §85 ZKR: V právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Božena Tomíková nar. 25. 08. 1949, bytom Cerovo 221, 962 52 Cerovo, prechodne bytom Ubytovňa, Horná Ves 15, 972 48 Horná Ves, správca zverejňuje nasledovnú správu podľa §85 ZKR: a) Priemerné mesačné náklady na správu sú 9,24 eur (bankové poplatky) b) Priemerné mesačné príjmy zo správy majetku úpadcu sú 130 eur (zrážky z príjmu úpadcu). c) Správca speňažil všetok majetok úpadcu. Ukončeniu konkurzu bráni prebiehajúce súdne konanie - podľa § 96 ZKR o určení poradia pohľadávky proti podstate. |
|