| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-6K/3/2013 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | NECHASIM, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35950587 |
| Adresa dlžníka: | Bottova 7, 81109 Bratislava, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | Kovár (S310) |
| IČO správcu: | 36066214 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 5.2.2013 |
| Dátum začatia procesu: | 16.2.2013 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | THERMIUS, s.r.o. |
| IČO: | 36275476 |
| Adresa: | Námestie osloboditeľov 20, 04001 Košice |
| ID oznamu: | 1087608 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-6K/3/2013 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-6K/3/2013 S310 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| JUDr. Karol Kovár, správca konkurznej podstaty úpadcu: NECHASIM, s.r.o., so sídlom: Bottova 7, 811 09 Bratislava, IČO: 35 950 587, týmto v súlade s ustanoveniami zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v platnom znení v konkurznej veci vedenej na Okresnom súde Bratislava I. pod sp. zn.: 6K/3/2013 oznamuje zrušenie schôdze veriteľov, ktorá bola pôvodne zvolaná na dňa 18.03.2026 o 15:00 hod. v kancelárii správcu na adrese: Bajkalská 21/A, 821 01 Bratislava. |
|