| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 60K/6/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | T - SPED, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47593997 |
| Adresa dlžníka: | Kunov 186, 90501 Senica, SVK |
| Sudca: | JUDr. Eva Krošlák Cmerová |
| Správca: | Živčáková (S1447) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 17.7.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | T - SPED, s.r.o. |
| IČO: | 47593997 |
| Adresa: | Kunov 186, 90501 Senica |
| ID oznamu: | 1087599 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 60K/6/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 60K/6/2025 S1447 |
| Druh podania: | OZNAM_O_ZRUSENI_KONKURZU_Z_DOVODU_ZE_KONKURZNA_PODSTATA_NEPOKRYJE_NAKLADY_KONKURZU |
| Uznesením Okresného súdu Trnava zo dňa 09.07.2025, č.k. 60K/6/2025, ktoré bolo zverejnené dňa 16.07.2025 bol vyhlásený konkurz na majetok dlžníka: T - SPED, s.r.o, IČO: 47 593 997, so sídlom Kunov 186, 905 01 Senica, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel S.r.o., vložka č. 33553/T (ďalej v texte len ako „Dlžník“) a do funkcie správcu bola ustanovená: JUDr. Kvetoslava Živčáková, so sídlom kancelárie Bratislavská 61/68, 931 01 Šamorín (ďalej v texte len ako „Správca“). S poukazom na výsledky šetrenia ohľadne prípadného majetku Dlžníka, písomného vyhlásenia Dlžníka ako aj s poukazom na Zoznam majetku Dlžníka priloženého k Návrhu na vyhlásenie konkurzu, Dlžník nie je vlastníkom žiadneho majetku podliehajúceho konkurzu. Správca šetrením zistil, že konkurzná podstata nepokryje náklady konkurzu v zmysle zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej v texte len ako „ZKR“). Z uvedeného dôvodu Správca v zmysle ustanovenia § 167v ods. 1 ZKR týmto oznamuje, že konkurz číslo: 36Odk/114/2025, vyhlásený na majetok dlžníka: T - SPED, s.r.o, IČO: 47 593 997, so sídlom Kunov 186, 905 01 Senica, zapísaný v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, oddiel S.r.o., vložka č. 33553/T sa týmto oznámením zrušuje. |
|