| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | air15.com, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44786182 |
| Adresa dlžníka: | Vilová 2, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | DK špeciálny správca k. s. (S2128) |
| IČO správcu: | 57064555 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 21.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Marják, Ferenci Partners s.r.o. |
| IČO: | 50164988 |
| Adresa: | Tajovského 17, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1087578 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/1/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/1/2026 S2128 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Doručovanie písomnosti predbežného správcu podľa § 199 ods. 1 ZKR Písomnosť správcu: Výzva predbežného správcu na poskytnutie súčinnosti Adresát písomnosti: Mgr. Matej Heringeš, Guothova 2/C, Bratislava 831 01 Obsah písomnosti: zverejnený ako príloha tohto oznámenia |
|