| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 27K/6/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ELT servis, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35744413 |
| Adresa dlžníka: | Rožňavská 1, 83104 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | iTRUSTee Recovery, k.s. (S1697) |
| IČO správcu: | 47254149 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 7.3.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 14.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ELT servis, s.r.o. |
| IČO: | 35744413 |
| Adresa: | Rožňavská 1, 83104 Bratislava |
| ID oznamu: | 1087559 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 27K/6/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 27K/6/2026 S1697 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Oznámenie o možnosti nahliadať do spisu V právnej veci úpadcu: NSU s. r. o. (pôvodne: ELT servis, s. r. o.), so sídlom: Rožňavská 1, 831 04 Bratislava, IČO: 35 744 413., na ktorého majetok bol uznesením Mestského súdu Bratislava III zo dňa 13.03.2026, sp.zn.: 27K/6/2026 vyhlásený konkurz, oznamujeme, že v zmysle ustanovenia § 8 ods. 4 zák. č. 8/2005 Z.z. o správcoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov je možné nahliadnuť do správcovského spisu v kancelárii správcu iTRUSTee Recovery, k.s., Trnavská cesta 50A, 821 02 Bratislava v pracovných dňoch v pondelok až piatok vždy 09:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00 hod.. Nahliadanie je potrebné si vopred dohodnúť e-mailom na: velika@itrust.sk alebo na tel. čísle: 0948 906 492. iTRUSTee Recovery, k.s., správca |
|