| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 72K/5/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BUKÓZA Export-Import, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36445266 |
| Adresa dlžníka: | Hencovská 2073, 09302 Hencovce, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Skyba |
| Správca: | DK špeciálny správca k. s. (S2128) |
| IČO správcu: | 57064555 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 29.10.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 28.5.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Maroš Kruľ |
| IČO: | 37002597 |
| Adresa: | 1. mája 10/2058, 06901 Snina |
| ID oznamu: | 1087544 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 72K/5/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 72K/5/2024 S2128 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| Správca DK špeciálny správca k.s. týmto v súlade s § 38 ods. 6 ZKR (v znení účinnom do 30.9.2025) v spojení s § 206q ods. 4 ZKR zverejňuje zápisnicu zo zasadnutia veriteľského výboru, ktorá tvorí prílohu tohto oznamu. | |