| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 3K/19/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Moravica, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51988101 |
| Adresa dlžníka: | Nová 272, 032 03 Liptovský Ján, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Macek LL.M. |
| Správca: | Profesionálna správcovská kancelária, k.s. (S1565) |
| IČO správcu: | 46333908 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 6.11.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 25.3.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Erik Končok |
| IČO: | |
| Adresa: | Vojtecha Tvrdého 793/21 , 01001 Žilina |
| ID oznamu: | 1087536 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/19/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/19/2024 S1565 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Profesionálna správcovská kancelária, k.s., so sídlom Námestie slobody 28, 811 06 Bratislava, IČO: 46 333 908, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sr, vložka č.: 1062/B, zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S 1565, v mene ktorej koná JUDr. Róbert Száraz, komplementár spoločnosti, správca úpadcu: Moravica, s.r.o., so sídlom Nová 272, 032 03 Liptovský Ján, IČO: 51 988 101 (ďalej aj ako len „Úpadca“), týmto v zmysle § 76 a § 77 č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácií a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov aktualizuje súpis majetku oddelených podstát a všeobecnej podstaty a zmenu súpisových hodnôt. V Žiline, 10.03.2026 JUDr. Róbert Száraz, komplementár spoločnosti Profesionálna správcovská kancelária, k.s. |
|