| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/11/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | CLUB COMP s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45681481 |
| Adresa dlžníka: | Hlavná 177/61, 94301 Štúrovo, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | KS - správa konkurzov, k.s. (S2026) |
| IČO správcu: | 53603508 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.5.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 5.8.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1087533 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/11/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/11/2025 S2026 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_ODDELENEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| KS - správa konkurzov, k.s., so sídlom Alžbetina 41, 040 01 Košice – mestská časť Staré Mesto, IČO: 53 603 508, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Košice, oddiel: Sr, vložka č.: 492/V, so sídlom správcovskej kancelárie Nevädzová 5, 821 01 Bratislava, zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S2026, v mene ktorej koná JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti, správca úpadcu: CLUB COMP, s.r.o. v konkurze, so sídlom: Hlavná 177/61, 943 01 Štúrovo, IČO: 45 681 481 (ďalej aj ako len „Úpadca“), (ďalej aj ako len „Úpadca“ v príslušnom gramatickom tvare), týmto podľa ustanovenia § 76 ods. 3 zák. č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zverejňuje doplnenie súpisu Oddelenej podstaty zabezpečeného Slovenská konsolidačná a.s., Cintorínska 2831/21, 811 08 Bratislava, IČO: 35 776 005. Zabezpečený veriteľ: Oddelená podstata Zabezpečeného veriteľa: Slovenská konsolidačná a.s., Cintorínska 2831/21, 811 08 Bratislava, IČO: 35 776 005 Právny dôvod vzniku/zriadenia zabezpečovacieho práva: Rozhodnutia Daňového úradu Nitra Dátum vzniku zabezpečovacieho práva: 12.01.2019, 19.06.2019, 09.04.2019, 03.07.2021, 19.12.2024 Poradie zabezpečovacieho práva: prvé Poradie zabezpečenej pohľadávky v konečnom zoznam pohľadávok: 57 až 69 Výška zabezpečovanej pohľadávka zabezpečeného veriteľa s I. poradím (uplatnená výška zabezpečovanej pohľadávky): 345 153,46 € Peňažná pohľadávka: Číslo súpisovej zložky 3. Označenie dlžníka Poľnohospodárske družstvo vlastníkov Ľubá, 943 53 Ľubá, IČO: 00199320 Suma pohľadávky v mene € (istina): 2056,80 € Právny dôvod vzniku pohľadávky: Nájomné za užívanie Ornej pôdy v Obci Belá Súpisová hodnota v €: 2056,80 € Dôvod zápisu do súpisu majetku: § 67 ods. 1 písm. a) ZKR Dátum zápisu do súpisu majetku: 12.03.2026 V Bratislave, dňa 16.03.2026 JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti KS – správa konkurzov, k.s. správca Úpadcu |
|