| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 95K/10/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | REMOZA SERVICES, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 53256573 |
| Adresa dlžníka: | Hrnčiarska 29, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Michaela Doňáková |
| Správca: | Origon Recovery Solutions, k. s. (S2082) |
| IČO správcu: | 55103821 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 27.9.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 25.11.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | REMOZA SERVICES, s.r.o. |
| IČO: | 53256573 |
| Adresa: | Hrnčiarska 29, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1087524 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 95K/10/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 95K/10/2025 S2082 |
| Druh podania: | ZAPISNICA_ZO_SCHODZE_VERITELOV |
| Správca, Origon Recovery Solutions, k.s., so sídlom kancelárie: Murgašova 3, 040 01 Košice, zapísaný v zozname správcov vedenom MS SR pod značkou S2082, týmto oznamuje, že zápisnicu z 1. schôdze veriteľov úpadcu REMOZA SERVICES, s.r.o., so sídlom: Hrnčiarska 29, 040 01 Košice, IČO: 53 256 573, ktorá sa uskutočnila dňa 16.03.2026 (pondelok) o 10:00 hod., v kancelárii správcu na adrese Murgašova 3, 040 01 Košice zaevidoval v Insolvenčnom registri (REPLIK). Origon Recovery Solutions, k.s. |
|