| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/68/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ROPO SK, s.r.o. v konkurze |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36504424 |
| Adresa dlžníka: | Duchnovičovo námestie 1, 08001 Prešov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Dátum začatia konania: | 6.10.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 17.10.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ROPO SK, s.r.o. v konkurze |
| IČO: | 36504424 |
| Adresa: | Duchnovičovo námestie 1, 08001 Prešov |
| ID oznamu: | 1087484 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/68/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/68/2015 S1436 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie pre Prešovský kraj: Slánska 20A, 080 06 Prešov, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu ROPO, SK s.r.o. „v konkurze“, so sídlom Duchnovičovo námestie 1, 080 01 Prešov, IČO: 36 504 424, v konkurznej veci vedenej pred Okresným súdom Prešov, sp. zn. 2K/68/2015, týmto zverejňuje oznámenie o vyhlásení 1. kola ponukového konania na speňaženie majetku úpadcu – súbor pohľadávok – dňom 18.03.2026. Predmetné oznámenie tvorí prílohu tohto oznamu. | |