| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 38K/16/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DAMISA s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50553313 |
| Adresa dlžníka: | Horný rad 558/29, 90613 Brezová pod Bradlom, SVK |
| Sudca: | JUDr. Hana Hubináková |
| Správca: | Ing. Katarína Štrbáňová (S1864) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 19.8.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | DAMISA s.r.o. |
| IČO: | 50553313 |
| Adresa: | Horný rad 558/29, 90613 Brezová pod Bradlom |
| ID oznamu: | 1087454 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 38K/16/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 38K/16/2025 S1864 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIHLASOVANIA_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prihlasovanie pohľadávok | |