| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 31K/21/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | REGNITTOSTAV s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50343378 |
| Adresa dlžníka: | Pri Studničke 4776/38, 949 07 Nitra, SVK |
| Sudca: | Mgr. Filip Grznárik |
| Správca: | Ivan (S1453) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 28.10.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 30.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | medop strechy s.r.o. |
| IČO: | 44147091 |
| Adresa: | Novozámocká 128, 94905 Nitra |
| ID oznamu: | 1087453 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/21/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/21/2025 S1453 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Uznesením Okresného súdu v Nitre č.k. 31K/21/2025, zo dňa 29.01.2026, , ktorým bol vyhlásený konkurz na úpadcu: REGNITTOSTAV s.r.o. So sídlom: Pri Studničke 4776/38, 949 07 Nitra, IČO: 50 343 378, sídlom: Štefánikova 4, 949 01 Nitra. bol ustanovený do funkcie správcu Ing. Rudolf Ivan, správca konkurznej podstaty. Správca konkurznej podstaty zvoláva prvú schôdzu veriteľov podľa § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z.: Miesto konania prvej schôdze veriteľov : Štefánikova tr. 4, 949 01 Nitra Deň konania prvej schôdze veriteľov : 21.05.2026 (štvrtok) Hodina konania prvej schôdze veriteľov : 11:00 hod. Program prvej schôdze veriteľov : 1. Otvorenie 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania 3. Informácia o zistených a popretých pohľadávkach 4. Voľba veriteľského výboru 5. Rozhodovanie o výmene správcu 6. Rôzne 7. Záver |
|