| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 3K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | E - GAS, spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31637841 |
| Adresa dlžníka: | Stará cesta 265/17 , 01301 Teplička nad Váhom, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Macek LL.M. |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 13.3.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 13.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | E - GAS, spol. s r.o. |
| IČO: | 31637841 |
| Adresa: | Stará cesta 265/17 , 01301 Teplička nad Váhom |
| ID oznamu: | 1087432 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/2/2026 S2009 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| UBC 2020, k.s., S 2009, IČO: 53 151 135, správca konkurznej podstaty so sídlom kancelárie Horné záhrady 2, 974 014 Banská Bystrica, správca zapísaný v zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR pod č. S2009 (ďalej len ,,Správca“) správca E - GAS, spol. s r.o., so sídlom Stará cesta 265/17, 013 01 Teplička nad Váhom, IČO: 31 637 841, (ďalej len ,,Dlžník“), v zmysle § 167l ods. 5 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácií a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZKR“) v spojení s § 32 ods. 7 písm. b) ZKR a § 32 ods. 19 a ods. 21 ZKR oznamuje číslo bankového účtu, na ktorý možno zložiť kauciu do uplynutia lehota na popieranie pohľadávok, pričom pre každé popretie pohľadávky, ktorá bola uplatnené samostatnou prihláškou, musí byť zložená samostatná kaucia vo výške dvoch percent zo sumy spornej pohľadávky, pričom ak ide o popretie pohľadávky len čo do výšky, výška kaucie predstavuje dve percentá zo sumy, v ktorej bola pohľadávka popretá, a to najmenej vo výške 350,- EUR a najviac o výške 10.000,- EUR. Túto kauciu za účelom popretia prihlásených pohľadávok možno zložiť na účet č. SK33 8330 0000 0028 0205 6929, vedený v Fiobanka, a.s., variabilný symbol: číslo popieranej pohľadávky zo zoznamu pohľadávok, poznámka pre prijímateľa: označenie veriteľa, ktorý zložil kauciu a označenie veriteľa, ktorého pohľadávka sa popiera. V Banskej Bystrici, dňa 16.03.2026 UBC 2020, k.s. Správca úpadcu |
|