| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 3K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | E - GAS, spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31637841 |
| Adresa dlžníka: | Stará cesta 265/17 , 01301 Teplička nad Váhom, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Macek LL.M. |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 13.3.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 13.3.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | E - GAS, spol. s r.o. |
| IČO: | 31637841 |
| Adresa: | Stará cesta 265/17 , 01301 Teplička nad Váhom |
| ID oznamu: | 1087426 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 16.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/2/2026 S2009 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| UBC 2020, k.s., S2009 správca konkurznej podstaty so sídlom správcovskej kancelárie Horné záhrady 2, 974 01 Banská Bystrica, oznamuje veriteľom dlžníka E - GAS, spol. s r.o., so sídlom Stará cesta 265/17, 013 01 Teplička nad Váhom, IČO: 31 637 841, že do správcovského spisu je možné nahliadať v kancelárií správcu na adrese: Horné záhrady 2, 974 01 Banská Bystrica, počas úradných hodín, a to nasledovne: Utorok a Streda: od 08:00 - 12:00. Žiadosť o nahliadnutie do spisu možno podávať písomne na uvedenej adrese sídla, e-mailom na adrese: office@ubc2020.sk alebo telefonicky na čísle: +421 948 987 001. V Banskej Bystrici, dňa 16.03.2026 UBC 2020, k.s. Správca úpadcu |
|