| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 34K/20/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | TOMA TRADING s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45863067 |
| Adresa dlžníka: | Priemyselná 10, 91838 Trnava, SVK |
| Sudca: | Mgr. Lukáš Petrek |
| Správca: | Macháčková (S1700) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 10.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | TOMA TRADING s. r. o. |
| IČO: | 45863067 |
| Adresa: | Priemyselná 10 , 91701 Trnava |
| ID oznamu: | 1087406 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 34K/20/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 15.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 34K/20/2025 S1700 |
| Druh podania: | Súpis oddelenej podstaty |
| Ing. Dagmar Macháčková sídlom kancelárie Jarmočné 3 Hlohovec, ako správca konkurznej podstaty úpadcu TOMA TRADING s. r. o., so sídlom Priemyselná 10, 918 38 Trnava, IČO: 45 863 067, zapísaného v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava, Oddiel: Sro, vložka č.: 26215/T, týmto v zmysle ust. § 76 ods. 2 zák. č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov (ďalej len „ ZKR“) zverejňuje Súpis majetku oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa :Slovenská sporiteľňa, a.s.,Tomášikova 48, 832 37 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Okres Bratislava III,: | |