| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 31K/55/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Stanislav Alexy |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | |
| Adresa dlžníka: | Obchodná 370/1 , 07654 Zemplínska Teplica, SVK |
| Sudca: | JUDr. Róbert Zsiga |
| Správca: | Bodová (S1730) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Predbežný |
| Dátum začatia konania: | 27.11.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 7.2.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Stanislav Alexy |
| Dátum narodenia: | |
| Adresa: | Obchodná 370/1 , 07654 Zemplínska Teplica |
| ID oznamu: | 1087373 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/55/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 14.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/55/2014 S1730 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| Zápisnica o „per rollam“ hlasovaní zástupcu veriteľov v právnej veci konkurzu úpadcu Stanislav Alexy, nar. 28.01.1980, bytom Obchodná 370/1, 076 54 Zemplínska Teplica (ďalej aj len ako „úpadca“), spisová značka Mestského súdu Košice: 31K/55/2014 Dátum konania: 14.03.2026 Miesto konania: „Per rollam“ Zástupca veriteľov: Všeobecná úverová banka, a.s., Mlynské nivy 1, 829 90 Bratislava, IČO: 31 320 155 Program: Hlasovanie o návrhu konečného rozvrhu výťažku pre nezabezpečených veriteľov Dňa 25.02.2026 bol v insolvenčnom registri uverejnený návrh konečného rozvrhu výťažku pre nezabezpečených veriteľov. Návrh konečného rozvrhu výťažku bol zároveň odoslaný na schválenie zástupcovi veriteľov ako príslušnému orgánu na jeho schválenie. Zástupca veriteľov doručil správcovi písomné podanie zo dňa 12.03.2026, ktorým zástupca veriteľov ako príslušný orgán odsúhlasil návrh konečného rozvrhu výťažku pre nezabezpečených veriteľov. JUDr. Viera Baulovičová Bodová, správca |
|