| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/48/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Vinohradníctvo a vinárstvo Miloš Máťúš, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36839418 |
| Adresa dlžníka: | Detvianska 33 , 83106 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Natália Gabrišová Lendvorská |
| Správca: | PERSPECTA Recovery, k. s. (S1894) |
| IČO správcu: | 47252324 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 19.9.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 24.1.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Vinohradníctvo a vinárstvo Miloš Máťúš, s.r.o. |
| IČO: | 36839418 |
| Adresa: | Detvianska 33 , 83106 Bratislava |
| ID oznamu: | 1087311 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/48/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 13.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 21K/48/2024 S1894 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| PERSPECTA Recovery, k.s. správca S 1894, so sídlom príslušnej kancelárie Tomášikova 23/C, 821 01 Bratislava, správca úpadcu Vinohradníctvo a vinárstvo Miloš Máťúš, s.r.o. v konkurze, IČO: 36 839 418, so sídlom Detvianska 66, 831 06 Bratislava, týmto v zmysle ustanovení § 34 ods. 2 v spojení s ustanovením § 37 ods. 1 a ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zvoláva druhú schôdzu veriteľov Úpadcu na deň 31.03.2026 (utorok) o 10:30 hod. v zasadacej miestnosti v sídle kancelárii správcu, na adrese Tomášikova 23/C, 821 01 Bratislava. Program schôdze veriteľov: 1. Otvorenie schôdze veriteľov; 2. Voľba člena / členov veriteľského výboru; 3. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania; 4. Záver. Prezentácia veriteľov sa začne o 10:00. Usmernenie k prezentácií účastníkov schôdze veriteľov: 1. Právo zúčastniť sa schôdze veriteľov má každý veriteľ prihlásenej pohľadávky; 2. Úpadca, resp. štatutárny orgán Úpadcu alebo člen štatutárneho orgánu Úpadcu je oprávnený sa schôdze zúčastniť; 3. Pri prezentácii veritelia predložia doklad totožnosti, právnické osoby tiež aktuálny výpis z obchodného registra nie starší ako 3 mesiace, zástupcovia veriteľov predložia aj originál plnej moci, prípadne poverenia na zastupovanie veriteľa oprávňujúce účasť a hlasovanie zástupcu na schôdzi veriteľov a doklad totožnosti, spolu s aktuálnym výpisom z obchodného registra; 4. Prezentácia účastníkov bude prebiehať priebežne. V tejto súvislosti je potrebné sa dostaviť na miesto konania schôdze veriteľov v dostatočnom časovom predstihu pred začatím zasadnutia schôdze veriteľov tak, aby prezentácia mohla byť ukončená o 10:30 hod. Správca súčasne zvoláva zasadnutie veriteľského výboru v zmysle § 38 ods. 1 ZKR, ktoré sa uskutoční bezodkladne po ukončení schôdze veriteľov. V Bratislave dňa 13.03.2026 PERSPECTA Recovery, k.s. SKP S 1894 |
|