| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 36K/14/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | T-Trans s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52400387 |
| Adresa dlžníka: | Biskupa Kondého 4577/18, 92901 Dunajská Streda, SVK |
| Sudca: | JUDr. Martin Smolko |
| Správca: | Straka (S1256) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 8.10.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | T-Trans s. r. o. |
| IČO: | 52400387 |
| Adresa: | Biskupa Kondého 4577/18, 92901 Dunajská Streda |
| ID oznamu: | 1085747 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 36K/14/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 36K/14/2024 S1256 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| JUDr. Michal Straka, so sídlom kancelárie Hlavná 6, 927 01 Šaľa, zapísaný v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S1256, správca konkurznej podstaty úpadcu T-Trans s. r. o., so sídlom Biskupa Kondého 4577/18/0, 929 01 Dunajská Streda, IČO: 52 400 387 v konkurznom konaní vedenom na Okresnom súde Trnava pod sp. zn. 36K/14/2024 v súlade s ustanovením § 92 ods. 1 písm. d) zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácií a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „ZKR“) vyhlasuje 1. kolo ponukového konania na predaj majetku úpadcu 1. PREDMET PONUKOVÉHO KONANIA predmetom ponukového konania je majetok úpadcu, a to: • Motorové vozidlo OPEL MOVANO, VIN: W0VVS2606MB254234, EČV: DS789IC 2. PODMIENKY ÚČASTI V PONUKOVOM KONANÍ 2.1 Do ponukového konania sa môže zapojiť každá slovenská alebo zahraničná fyzická osoba - podnikateľ, právnická osoba alebo iná osoba, ktorá má podľa rozhodného práva upravujúceho jej právnu subjektivitu spôsobilosť na práva a povinnosti, deliktuálnu spôsobilosť v rozsahu zodpovednosti za porušenie súkromnoprávnych (vrátane zmluvných) povinností a zároveň aj neobmedzenú spôsobilosť na právne úkony (ďalej len „záujemca“), ktorý kumulatívne spĺňa všetky nasledovné podmienky: a) voči záujemcovi nebolo začaté konkurzné konanie podľa ZKR ani reštrukturalizačné konanie podľa ZKR, na majetok záujemcu nebol vyhlásený konkurz ani povolená reštrukturalizácia podľa ZKR, pričom majetok záujemcu nie je predmetom alebo záujemca nie je subjektom obdobného konania podľa zahraničného práva b) záujemca, ktorý je právnickou osobou nie je v likvidácii a nie je voči nemu vedené ani obdobné konanie podľa zahraničného práva c) voči záujemcovi nebolo začaté exekučné konanie ani obdobné konanie podľa zahraničného práva d) záujemca nemá žiadne splatné peňažné záväzky voči úpadcovi. 2.2 Záujemca sa môže prihlásiť do ponukového konania po splnení nasledovných podmienok: a) záujemca je povinný predložiť ponuku písomne (osobne alebo doporučenou zásielkou) na adresu kancelárie správcu Hlavná 6, 927 01 Šaľa, alebo elektronicky s výrazným označením „PONUKOVÉ KONANIE“, a to tak, aby bola doručená najneskôr 10. deň do 14.00 hod. odo dňa zverejnenia ponukového konania v insolvenčnom registri. V prípade, že 10. deň pripadne na deň pracovného voľna za 10. deň sa považuje najbližší pracovný deň. b) ponuky, ktoré nebudú doručené do skončenia lehoty podľa bodu 2.2 písm. a) sa nebudú považovať za riadne doručené. Správca tieto ponuky odmietne ako oneskorené a pri vyhodnotení ponukového konania sa na ne neprihliada. c) každý záujemca môže do ponukového konania predložiť len jednu ponuku na rovnaký predmet predaja, inak sa na žiadnu z jeho podaných ponúk neprihliada. Riadne doručená ponuka je pre záujemcu záväzná až do ukončenia ponukového konania. 2.3 Podanie záujemcu označené ako Ponuka musí obsahovať nasledovné náležitosti: a) presné označenie záujemcu spolu s kontaktnými údajmi a označením e-mailu pre elektronické doručovanie písomností • pri právnickej osobe obchodné meno, sídlo, IČO, originál výpisu z obchodného registra nie starší ako 1 mesiac, podpis štatutárneho zástupcu spôsobom uvedeným vo výpise z obchodného registra, • pri fyzickej osobe podnikateľovi meno, priezvisko, bydlisko, rodné číslo, originál výpisu zo živnostenského registra nie starší ako 1 mesiac, vlastnoručný podpis fyzickej osoby podnikateľa, • pri fyzickej osobe nepodnikateľovi ponuka musí obsahovať meno, priezvisko, bydlisko, rodné číslo, vlastnoručný podpis fyzickej osoby, overenú fotokópiu preukazu totožnosti b) označenie predmetu speňaženia c) návrh kúpnej ceny za predmet speňaženia v eurách bez DPH (úpadca nie je platiteľ DPH) d) doklad o poukázaní navrhovanej kúpnej ceny na č. účtu: SK20 1111 0000 0010 5825 2002 vedený v UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. e) čestné vyhlásenie o tom, že • záujemca nemá žiadne záväzky voči úpadcovi • súhlasí s podmienkami ponukového konania f) označenie bankového účtu, na ktorý správca v prípade neúspechu záujemcu poukáže záujemcom uhradenú ponúkanú kúpnu cenu 2.4 V prípade, že záujemcom bude zahraničný subjekt, musia byť vyššie uvedené doklady súdno-znalecky preložené do slovenského jazyka (s výnimkou dokladov vyhotovených v českom jazyku). V prípade zastúpenia záujemcu inou osobou na základe plnomocenstva, je nevyhnutné doložiť úradne overené plnomocenstvo. 2.5 Na ponuku, ktorá nebude spĺňať všetky náležitosti uvedené v týchto podmienkach ponukového konania sa neprihliada. 3. VYHODNOTENIE PONUKOVÉHO KONANIA 3.1 Správca po uplynutí lehoty na predkladanie ponúk, neporušené obálky s ponukami záujemcov doručené do dňa otvárania obálok, otvorí a preskúma všetky podané ponuky, či boli doručené včas a či spĺňajú podmienky určené v podmienkach ponukového konania. Ponuky doručené v lehote na podávanie ponúk a spĺňajúce všetky podmienky ponukového konania správca vyhodnotí, na ostatné správca neprihliada. 3.2 Víťazom ponukového konania sa stane záujemca spĺňajúci podmienky uvedené v podmienkach ponukového konania, ktorý ponúkne najvyššiu kúpnu cenu. 3.3 Správca jednotlivým záujemcom v primeranej lehote oznámi výsledok preskúmania a vyhodnotenia ponúk. Neúspešným záujemcom správca vráti zložené finančné prostriedky. JUDr. Michal Straka, správca |
|