| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 5K/15/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | WALKER, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36389676 |
| Adresa dlžníka: | Kysucká cesta 1, 01001 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jaroslav Macek |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Dátum začatia konania: | 15.9.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 21.1.2016 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Ing. Vladislav Kozaňák |
| Dátum narodenia: | 6.2.1958 |
| Adresa: | Žilinská 16 , 81105 Bratislava |
| ID oznamu: | 1085733 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/15/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/15/2015 S1436 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie pre Žilinský kraj: Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu WALKER, s.r.o., so sídlom Kysucká cesta 1, 010 01 Žilina, IČO: 36 389 676, v konkurznej veci vedenej pred Okresným súdom Žilina pod sp. zn. 5K/15/2015, týmto zverejňuje - Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty o novú súpisovú zložku majetku – dňom 05.03.2026. Predmetné oznámenie tvorí prílohu tohto oznamu. | |