| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 33K/1/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Agro Ostrov, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36573906 |
| Adresa dlžníka: | Duklianska 1399, 08501 Bardejov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Viktória Ladičkovská |
| Správca: | DK špeciálny správca k. s. (S2128) |
| IČO správcu: | 57064555 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 23.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 23.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JUVE Trans s.r.o. |
| IČO: | 52928021 |
| Adresa: | 104, 08643 Stuľany |
| ID oznamu: | 1085720 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 33K/1/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 33K/1/2024 S2128 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Obchodná spoločnosť DK špeciálny správca k.s. ako správca úpadcu: ao 24 s. r. o. sídlo: Betliarska 3809/22, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka , IČO: 36 573 906, v zmysle § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov (ď'alej len „ZKR") zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa bude konať dňa 15.05.2026 o 10,00 hod. v konferenčnej miestnosti Library v hoteli Loft Hotel Bratislava, Štefánikova 4, 811 05 Bratislava. Program schôdze veriteľov: 1. otvorenie schôdze veriteľov 2. správa o činnosti správcu a stave konkurzu 3. voľba veriteľského výboru 4. rozhodovanie o výmene správcu podľa § 36 ods. 1 ZKR 5. diskusia a záver. Veritelia pri zápise do listiny prítomných predložia doklad totožnosti, štatutárne orgány právnických osôb aktuálny výpis z Obchodného registra (postačuje informatívny výpis z webového sídla Obchodného registra) a doklad totožnosti, zástupcovia veriteľov predložia splnomocnenie a doklad totožnosti. V Bratislave dňa 5. marca 2026 DK špeciálny správca k.s., správca JUDr. Stanislav Demčák, LL.M., komplementár |
|