| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/38/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Apex BF s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 54514649 |
| Adresa dlžníka: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | Bieliková (S405) |
| IČO správcu: | 33825840 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 19.7.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 5.8.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Apex BF s.r.o. |
| IČO: | 54514649 |
| Adresa: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1085718 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/38/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 05.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/38/2025 S405 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Oznam o zvolaní 2. schôdze veriteľov JUDr. Eva Bieliková, správca úpadcu Apex BF s.r.o., Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava, IČO: 54 514 649, zvoláva 2. schôdzu veriteľov na deň 24.3.2026 o 10.00 hod., ktorá sa uskutoční v sídle správcu na Stromovej ul. 13 v Bratislave, II. poschodie. Program schôdze : 1. Otvorenie schôdze 2. Voľba veriteľského výboru 3. Rôzne, záver. Pri prezentácii veritelia predložia doklad totožnosti, právnické osoby aktuálny výpis z obchodného registra. Zástupcovia veriteľov predložia originál plnej moci, prípadne poverenia na zastupovanie veriteľa a doklad totožnosti. JUDr. Eva Bieliková, správca |
|