| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/32/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | SECAR BRATISLAVA a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35751461 |
| Adresa dlžníka: | Hattalova 12/A, 83103 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | 4J správcovská kancelária, k.s. (S2031) |
| IČO správcu: | 53648749 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.7.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 18.7.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | SECAR BRATISLAVA a.s. |
| IČO: | 35751461 |
| Adresa: | Hattalova 12/A, 83103 Bratislava |
| ID oznamu: | 1085142 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/32/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 02.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/32/2025 S2031 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Záznam o nahliadnutí do spisu 4J správcovská kancelária, k.s., správca úpadcu: SECAR BRATISLAVA a.s. v konkurze, so sídlom Hattalova 12/A, 831 03 Bratislava, IČO: 35 751 461, Slovenská republika v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, č. k. 22K/32/2025, týmto zaznamenáva, že dňa 19.02.2026 v čase od 16:00 hod. do 17:30 hod., po predchádzajúcej dohode, sa v kancelárii správcu na adrese: Lazaretská 23, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto uskutočnilo nahliadnutie do správcovského spisu oprávnenou osobou Ing. Daniel Ďuriš, nar.:17.07.1970, trvale bytom: Bernolákova 581/2, 952 01 Vráblre, zastúpený Mgr. Stanislav Hutňan, advokát, zapísaný v SAK pod č. 7221, so sídlom Kominárska 2,4, 831 04 Bratislava, ktorý na tento úkon poveril Mgr. et Mgr. Ondrej Kubík, PhD., nar.: 27.04.1980, trvale bytom: Staré Grunty 3553/9A, 841 04 Bratislava. 4J správcovská kancelária k.s., správca JUDr. Barbora Hudeková, komplementár |
|