| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 6K/8/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BIOTEC, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45387818 |
| Adresa dlžníka: | Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica, SVK |
| Sudca: | Ing. Mgr. Zuzana Dinková |
| Správca: | insolva group, k.s. (S2012) |
| IČO správcu: | 47258977 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 16.11.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 29.11.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | BIOTEC, s. r. o. |
| IČO: | 45387818 |
| Adresa: | Skuteckého 17, 974 01 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1085093 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 6K/8/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 02.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 6K/8/2022 S2012 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Správca po súhlase príslušného orgánu v súlade s § 81 ods. 1 ZKR zverejňuje vylúčenie nasledovného majetku všeobecnej podstaty zo súpisu majetku podstát: Iná majetková hodnota: 1. Obchodný podiel v spoločnosti Fish Servis Horovce, s.r.o., IČO: 46 567 127 o veľkosti 49% 2. Príplatok nad vklad do osobitného kapitálového fondu v spoločnosti Fish Servis Horovce, s.r.o., IČO: 46 567 127 3. Príplatok nad vklad do osobitného kapitálového fondu v spoločnosti BIOTEC energy servis, s.r.o., IČO: 47 340 665 insolva group, k.s., správca |
|