| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 8K/9/2017 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Cestné a stavebné mechanizmy Tisovec a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31561888 |
| Adresa dlžníka: | Kragujevská 12, 01001 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Katarína Muráriková |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.8.2017 |
| Dátum začatia procesu: | 15.8.2017 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | M 5 - trade, s.r.o. |
| IČO: | 31449077 |
| Adresa: | Jurská cesta 6A/5544, 93401 Levice |
| ID oznamu: | 1085085 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 8K/9/2017 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 02.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 8K/9/2017 S1436 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie pre Žilinský kraj: Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265, zn. správcu S1436 ako správca úpadcu Cestné a stavebné mechanizmy Tisovec a.s. v konkurze, so sídlom Kragujevská 12, 010 01 Žilina, IČO: 31 561 888, v konkurznej veci vedenej pred Okresným súdom Žilina pod sp. zn. 8K/9/2017, týmto zverejňuje dňom 02.03.2026 oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu – Vyhlásenie 5. kola ponukového konania na speňaženie hnuteľného majetku – Robotizované zváracie zariadenie, typ CLOSS ROMAT 350 - dňom 04.03.2026. Predmetné oznámenie tvorí prílohu tohto oznamu. | |