| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 31K/13/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Power Boilers Piping, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 48313050 |
| Adresa dlžníka: | Pri podlužianke 3, 934 01 Levice, SVK |
| Sudca: | Mgr. Filip Grznárik |
| Správca: | Bugáň (S1238) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 10.1.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 6.6.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | REA- S s.r.o. |
| IČO: | 36059099 |
| Adresa: | Mostárenská 9, 97756 Brezno |
| ID oznamu: | 1085074 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/13/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 02.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/13/2023 S1238 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Oznam o vyhlásení 3. kola ponukového konania na speňaženie súboru pohľadávok úpadcu Mgr. Ľubomír Bugáň, správca úpadcu PWR ENG, a.s., so sídlom Pri podlužianke 3, 934 01 Levice, IČO: 48 313 050 (ďalej „úpadca“), v konkurznom konaní vedenom Okresným súdom Nitra pod sp. zn. 31K/13/2023, vyhlasuje 3. kolo ponukového konania na predaj súboru pohľadávok úpadcu. 1. Predmetom speňaženia je súbor pohľadávok úpadcu zapísaných v zozname majetku úpadcu pod č. 1 až 16, špecifikovaných v súpise všeobecnej podstaty úpadcu (pôv. názov Power Boilers Piping, a.s.) zverejnenom v Obchodnom vestníku č. 146/2024 zo dňa 30.07.2024 pod zn. K041178. 2. Termín a miesto predkladania ponúk: Záujemca o odkúpenie súboru pohľadávok doručí správcovi ponuku buď (i) v zalepenej obálke s označením "Ponukové́ konanie 31K/13/2023" na adresu kancelárie správcu Mgr. Ľubomír Bugáň, správca, Bajkalská 25/A, 821 01 Bratislava alebo (ii) elektronicky do elektronickej schránky správcu č. E0006172373, IČO: 48485357, SUFFIX: 00175, prostredníctvom portálu www.slovensko.sk s označením, „Ponukové́ konanie 31K/13/2023“ do 31.3.2026. Ponuka, ktorá nebude doručená do kancelárie správcu najneskôr dňa 31.3.2026 sa nebude považovať za riadne doručenú bez ohľadu na dátum odoslania. Riadne doručená ponuka je záväzná až do skončenia ponukového konania, nemožno ju meniť, dopĺňať, ani vziať späť. 3. Podklady k pohľadávkam sú záujemcom k dispozícii na nahliadnutie v kancelárii správcu po predchádzajúcej rezervácii termínu na tel. č. +421910960427 alebo prostredníctvom emailu lubomirbugan@bugan.sk. 4. Náležitosti ponuky: označenie majetku, ktorého sa ponuka týka (Súbor pohľadávok č. 1 až 16), uvedenie výšky ponúkanej odplaty za speňažovaný majetok, potvrdenie banky o zaplatení zábezpeky vo výške 100% ponúkanej odplaty na účet správcu IBAN SK60 1100 0000 0026 2807 3968, uvedenie osoby, ktorá ponuku podáva, podpis. 5. Prihliada sa iba na tie ponuky, u ktorých bola zložená zábezpeka vo výške 100% ponúknutej odplaty, pričom bola na účet správcu pripísaná najneskôr posledný deň lehoty na podávanie ponúk. 6. Na ponuku, ktorá nebude obsahovať niektoré́ z uvedených podkladov alebo údajov, prípadne nebude v lehote na predkladanie ponúk preukázané zloženie zábezpeky na účet uvedený́ správcom vo výške celej záujemcom ponúknutej odplaty, sa nebude prihliadať. 7. Súdne a správne poplatky, ako aj prípadné iné́ náklady spojené s nadobúdaným majetkom, znáša záujemca. 8. Ako víťazná bude vyhodnotená ponuka záujemcu, ktorý ponúkol najvyššiu odplatu za speňažovaný súbor pohľadávok. Víťazný záujemca je povinný uzatvoriť zmluvu o prevode pohľadávok v znení a lehote stanovenými správcom. 9. V prípade, ak záujemca zmarí predaj speňažovaného majetku, je povinný v prospech konkurznej podstaty úpadcu zaplatiť zmluvnú pokutu vo výške 30% ním ponúkanej kúpnej ceny. Tým nie je dotknutý nárok na náhradu škody. 10. Účasťou v ponukovom konaní záujemca vyjadruje bezvýhradný súhlas so všetkými jeho podmienkami. |
|