| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Pilsberg investment, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36463132 |
| Adresa dlžníka: | Petrovanská 4, 08005 Prešov, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | Mgr. Martina Ľuľová (S2081) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 5.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 25.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Pilsberg investment, s.r.o. |
| IČO: | 36463132 |
| Adresa: | Petrovanská 4, 08005 Prešov |
| ID oznamu: | 1085067 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 02.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/2/2026 S2081 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| V súlade s § 32 ods. 21 zákona č. 7/2005 Z.z. správca týmto zverejňuje číslo účtu v banke, na ktorý možno zložiť preddavok na trovy konania o určenie popretej pohľadávky. Bankový účet na zloženie preddavku je vedený v Slovenská sporiteľňa, a.s., číslo účtu (IBAN): SK46 0900 0000 0052 0099 5615, VS: číslo pohľadávky zo zoznamu pohľadávok. Popretie pohľadávky veriteľom je účinné, ak bolo podané na predpísanom tlačive a na účet správcu v banke bol zložený preddavok na trovy konania. Preddavok možno zložiť len do uplynutia lehoty na popretie pohľadávky, pričom pre každé popretie pohľadávky, ktorá bola uplatnená samostatnou prihláškou, musí byť zložený samostatný preddavok. Výška preddavku na trovy konania o určenie popretej pohľadávky sú dve percentá zo sumy spornej pohľadávky a ak ide o popretie pohľadávky len čo do výšky, dve percentá zo sumy, v ktorej bola popretá, a to najmenej 350 eur a najviac 10 000 eur. Mgr. Martina Ľuľová, správca |
|