| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Pilsberg investment, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36463132 |
| Adresa dlžníka: | Petrovanská 4, 08005 Prešov, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | Mgr. Martina Ľuľová (S2081) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 5.2.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 25.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Pilsberg investment, s.r.o. |
| IČO: | 36463132 |
| Adresa: | Petrovanská 4, 08005 Prešov |
| ID oznamu: | 1085044 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/2/2026 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 02.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/2/2026 S2081 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Mgr. Martina Ľuľová, správca úpadcu Pilsberg investment, s.r.o., so sídlom Petrovanská 4, 080 05 Prešov, IČO: 36 463 132 oznamuje, že do správcovského spisu je možné nahliadať v kancelárií správcu na adrese Sovietskych hrdinov 200/33, 089 01 Svidník, v pracovných dňoch Po-Pia od 08:00 do 12:00 hod. Nahliadnutie do spisu je potrebné vopred dohodnúť so správcom e-mailom na adrese: martina.lulova@gmail.com alebo písomnou korešpondenciou na uvedenej adrese sídla kancelárie správcu. |
|