| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 38K/13/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | PETRONIUS STROPS s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50111141 |
| Adresa dlžníka: | SNP 123, 91451 Trenčianske Teplice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Hana Hubináková |
| Správca: | Barát (S1182) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 21.7.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 29.7.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | PETRONIUS STROPS s.r.o. |
| IČO: | 50111141 |
| Adresa: | SNP 123, 91451 Trenčianske Teplice |
| ID oznamu: | 1085041 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 38K/13/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 02.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 38K/13/2023 S1182 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| VYHODNOTENIE III. KOLA VEREJNÉHO PONUKOVÉHO KONANIA Správca úpadcu: PETRONIUS STROPS s.r.o., SNP 123, 914 51 Trenčianske Teplice, IČO: 50 11 141 konštatuje, že ukončil III. kolo verejného ponukového konania (VPK) na speňaženie majetku úpadcu zapísaného do všeobecnej podstaty. I. Oznámenie o konaní III. kola VPK bolo spolu s podmienkami speňažovania v súlade so záväzným pokynom príslušného orgánu zverejnené v insolvenčnom registri dňa 03.02.2026. Lehota na predkladanie ponúk uplynula dňa 20.02.2026 o 15:00. Správca v stanovenej lehote neobdržal žiadnu ponuku na odkúpenie majetku. II. Na základe vyššie uvedeného správca konštatuje, že III. kolo VPK skončilo neúspešne. V Nitre dňa 23.02.2026 Mgr. Ladislav Barát, správca |
|