| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MIRIMEX, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 43895123 |
| Adresa dlžníka: | 149, 06741 Chlmec, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Oravcová (S964) |
| IČO správcu: | 36166723 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 24.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Phylissites Agrotrading s. r. o. |
| IČO: | 54892881 |
| Adresa: | Rázusova 49, 040 01 Košice - mestská časť Juh |
| ID oznamu: | 1085015 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 02.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/22/2025 S964 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| JUDr. JUDr. Jaroslava Oravcová, správca podstaty dlžníka : MIRIMEX, s.r.o. so sídlom 067 41 Chlmec 149, IČO : 43 895 123, konkurzné konanie je vedené Okresným súdom Prešov pod sp. zn. 2K/22/2025, oznamuje účastníkom, že do správcovského spisu vedeného v tejto veci je možné nahliadnuť v kancelárii správcu: Dobrianskeho 1651, 093 01 Vranov nad Topľou, a to v pracovných dňoch v úradných hodinách od 8,00 hod do 12,00 hod. Žiadosť o nahliadnutie do správcovského spisu je možné adresovať správcovi písomne na adresu kancelárie správcu, emailom: oravcova.jaroslava.ak@gmail.com alebo telefonicky na tel. čísle: 0905709559. Elektronická schránka správcu na doručovanie je E0006172302, JUDr. Jaroslava Oravcová, správca. JUDr. Jaroslava Oravcová správca |
|