| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/40/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Gtravel s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47356961 |
| Adresa dlžníka: | Rajecká 26, 82107 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | Mgr. Michal Urban (S1848) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 2.7.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Gtravel s.r.o. |
| IČO: | 47356961 |
| Adresa: | Rajecká 26, 82107 Bratislava |
| ID oznamu: | 1084992 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/40/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 01.03.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/40/2025 S1848 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| VEREJNÉ PONUKOVÉ KONANIE č. 1 – 1. kolo Správca konkurznej podstaty úpadcu Gtravel s.r.o., so sídlom Rajecká 26, 821 07 Bratislava - Vrakuňa, IČO: 47 356 961, č. k. 22K/40/2025 týmto v súlade s ust. § 106h v spojení s § 167p ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov vyhlasuje 1. kolo verejného ponukového konania – VPK č. 1 na predaj majetku tvoriaceho všeobecnú podstatu, a to konkrétne: Názov: Autobus SETRA S250 Special Typ majetku: Hnuteľná vec Podstata: Všeobecná podstata rok výroby 1997 Euro 2, ev. č.: BA145UB, VIN: WKK13300001030392, stav najazdených km: 1.203.580 km, stav: pojazdné, dobrý technický stav, dočasne odhlásený z premávky, momentálne bez EK a TK, Známe vady: porucha na ručnej brzde, chýbajúci skrutka na kolese, zahmlievanie 2 okien miesto: nachádzajúci sa na adrese Mlynské Nivy II, 1844/52B, 821 05 Bratislava (parkovisko). Súpisová hodnota: 7 000 Eur za najvyššiu ponúknutú sumu. Minimálna ponúkaná suma v 1. kole ponukového konania je stanovená na 100% súpisovej hodnoty majetku. Na vyžiadanie je možné zaslať fotografie predmetného vozidla ako aj kópiu technického preukazu. V prípade záujmu o fotografie prosím kontaktujte správcu e-mailom: michal.urban65@gmail.com alebo prostredníctvom el. schránky správcu. Podmienky ponukového konania: 1. Predmetom verejného ponukového konania je predaj majetku dlžníka tvoreného vyššie uvedenou súpisovou zložkou. 2. Záujemcovia svoje písomné ponuky doručia v lehote 15 kalendárnych dní odo dňa zverejnenia ponukového konania v insolvenčnom registri Slovenskej republiky (REPLIK). Na záväzné ponuky doručené po tomto termíne sa nebude prihliadať. Ponukové konanie sa považuje za zverejnené nasledujúci deň po ich zverejnení v insolvenčnom registri Slovenskej republiky (REPLIK). 3. Záväzné ponuky záujemcov musia byť doručené a. osobne alebo poštou na adresu kancelárie správcu: Mgr. Michal Urban, Jarabinková 2C, 821 09 Bratislava v zalepených obálkach s označením: „PONUKA VPK č. 1 - 22K/40/2025 – NEOTVÁRAŤ“; b. cez elektronickú schránku správcu konkurznej podstaty, kde sa do predmetu správy uvedie „PONUKA VPK č. 1 - 22K/40/2025 – NEOTVÁRAŤ“; c. doručením ponuky prostredníctvom insolvenčného registra Slovenskej republiky (REPLIK) 4. Ponuka musí obsahovať: a. meno a priezvisko záujemcu, ak je záujemcom fyzická osoba; obchodné meno záujemcu, ak je záujemcom fyzická osoba podnikateľ alebo právnická osoba; b. bydlisko záujemcu, ak je záujemcom fyzická osoba; miesto podnikania záujemcu, ak je záujemcom fyzická osoba podnikateľ; sídlo záujemcu, ak je záujemcom právnická osoba; c. dátum narodenia a rodné číslo záujemcu, ak je záujemcom fyzická osoba; IČO záujemcu, ak je záujemcom fyzická osoba podnikateľ alebo právnická osoba; d. špecifikácia majetku, o kúpu ktorého má záujemca záujem (Autobus SETRA S250 Special); e. výšku ponúkanej kúpnej ceny; f. číslo bankového účtu, na ktorý je správca povinný vrátiť zloženú zálohu na ponúknutú kúpnu cenu neúspešnému záujemcovi; g. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely verejného ponukového konania, ak je záujemcom fyzická osoba; h. podpis záujemcu Prílohami ponuky musia byť: • fotokópia dokladu totožnosti záujemcu, ak je záujemcom fyzická osoba alebo fyzická osoba podnikateľ, s udelením súhlasu so spracovaním osobných údajov za účelom verejného ponukového konania. • originál alebo fotokópia výpisu z obchodného alebo z iného zákonného registra záujemcu, ak je záujemcom fyzická osoba podnikateľ, alebo právnická osoba. 5. Správne poplatky ako aj prípadné iné́ náklady spojené s prevodom vlastníckeho práva nie sú zahrnuté́ v kúpnej cene a znáša ich úspešný záujemca. 6. Ponuka nesmie obsahovať podmienky, výhrady alebo akékoľvek iné ustanovenia, ktoré odporujú podmienkam verejného ponukového konania uvedeným v tomto oznámení. 7. Záujemca je povinný uhradiť zálohu na celú ponúknutú kúpnu cenu na bankový účet správcu číslo IBAN: SK32 1100 0000 0029 4921 7125, vedený v Tatra banka, a.s. Pri úhrade zálohy záujemca uvedie ako variabilný symbol: 22402025. Ako správu (poznámku, informáciu) pre príjemcu treba uviesť „zaloha Gtravel VPK 1“. Záloha sa považuje za riadne a včas uhradenú pripísaním na účet najneskôr v posledný deň lehoty na podávanie ponúk. 8. Podmienkou akceptácie ponuky je doručenie ponuky záujemcu a zloženie zálohy na celú ponúknutú kúpnu cenu včas. Na ponuku, ktorá nebude obsahovať niektoré z vyššie uvedených údajov alebo dokladov sa neprihliada. Správca si vyhradzuje právo odmietnuť všetky predložené ponuky v prípade ich nevhodnosti alebo ponukové konanie zrušiť bez uvedenia dôvodu. V prípade ak dôjde k stretu ponúk podaním rovnakých najvyšších podaní dvoch alebo viacerých záujemcov, rozhodne žreb správcu. 9. Každý záujemca môže predložiť len jednu ponuku. V prípade viacerých ponúk, správca prihliada na ponuku, ktorá bola doručená do kancelárie správcu ako posledná. Na predošlé ponuky toho istého záujemcu sa neprihliada. 10. Otváranie obálok s ponukami a vyhodnotenie ponúk sa uskutoční do 3 pracovných dní od uplynutia lehoty na zasielanie ponúk v kancelárii správcu. Kritériom pre vyhodnocovanie ponúk je najvyššia ponúknutá kúpna cena. O vyhodnotení ponúk správca vyhotoví písomný záznam. 11. Víťazom VPK sa stane ten záujemca, ktorý splní všetky podmienky ponukového konania, a zároveň ponúkne najvyššiu kúpnu cenu za vyššie uvedený majetok úpadcu. Správca bez zbytočného odkladu po vyhodnotení ponúk oboznámi úspešného záujemcu so skutočnosťou, že sa stal víťazom VPK. 12. Pokiaľ záujemca prestane byť víťazom VPK a správca ho vyradí z verejného ponukového konania, stáva sa víťazom VPK záujemca, ktorý doručil druhú najvyššiu ponuku, ak tento splnil všetky ostatné podmienky VPK. 13. Bližšie informácie ohľadom ponukového konania je možné získať na tel. čísle: +421 907 518 861 alebo e-mailom: michal.urban65@gmail.com. Mgr. Michal Urban správca |
|