| Okresný súd Trenčín | |
| Spisová značka súdu: | 38K/7/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MIV STAV, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31619304 |
| Adresa dlžníka: | Pod hájom 1364/163, 01841 Dubnica nad Váhom, SVK |
| Sudca: | JUDr. Hana Hubináková |
| Správca: | Markech (S1427) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 5.4.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | MIV STAV, s.r.o. |
| IČO: | 31619304 |
| Adresa: | Pod hájom 1364/163, 01841 Dubnica nad Váhom |
| ID oznamu: | 1084911 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trenčín (kód: 117) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 38K/7/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 38K/7/2025 S1427 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIESKUMU_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prieskum pohľadávok | |