| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/32/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Alex real estate s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 48243043 |
| Adresa dlžníka: | Jarošova 2961/1, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Čechová Insolvency Services k.s. (S1664) |
| IČO správcu: | 47250771 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 28.10.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Alex real estate s. r. o. |
| IČO: | 48243043 |
| Adresa: | Jarošova 2961/1, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1084898 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/32/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 27.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/32/2025 S1664 |
| Druh podania: | OZNAM_O_ZRUSENI_KONKURZU_Z_DOVODU_ZE_KONKURZNA_PODSTATA_NEPOKRYJE_NAKLADY_KONKURZU |
| Spisová značka súdneho spisu: 24K/32/2025 Spisová značka správcovského spisu: 24K/32/2025 S1664 Meno a priezvisko/Obchodné meno úpadcu (dlžníka): Alex real estate s. r. o. Sídlo/Bydlisko dlžníka/úpadcu: Jarošova 2961/1, 831 03 Bratislava – mestská časť Nové Mesto Dátum narodenia/IČO úpadcu (dlžníka): 48 243 043 Druh podania: Oznam o zrušení konkurzu z dôvodu, že konkurzná podstata nepokryje náklady konkurzu V konkurznej veci úpadcu Alex real estate s. r. o., so sídlom Jarošova 2961/1, 831 03 Bratislava – mestská časť Nové Mesto, IČO: 48 243 043 (ďalej ako „Úpadca“), správca v zmysle ustanovenia § 167v ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, oznamuje, že sa konkurz na majetok Úpadcu končí, nakoľko konkurzná podstata nepokryje náklady konkurzu. Týmto oznámením o ukončení konkurzu v Insolvenčnom registri sa konkurz zrušuje. V Bratislave 27.02.2026. Čechová Insolvency Services k.s., konajúca prostredníctvom JUDr. Katarína Čechová, komplementár, správca |
|