| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 3K/21/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | RoTTeL, s.r.o. v konkurze |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36490270 |
| Adresa dlžníka: | Petrovanská 34, 08001 Prešov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Daniela Baranová |
| Správca: | Jamnická (S1423) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 8.12.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | RoTTeL, s.r.o. v konkurze |
| IČO: | 36490270 |
| Adresa: | Petrovanská 34, 08001 Prešov |
| ID oznamu: | 1083963 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/21/2011 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/21/2011 S1423 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| JUDr. Lenka Jamnická, správca konkurznej podstaty so sídlom správcovskej kancelárie Mnoheľova 14, 058 01 Poprad, zapísaný v zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR pod č. S1423, IČO: 42 226 783 (ďalej len ,,Správca“) správca dlžníka: RoTTeL, s.r.o. v konkurze, so sídlom Petrovanská 34, 080 01 Prešov, IČO: 36 490 270, podľa ustanovenia § 167j v spojení s § 76 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov, zverejňuje doplnenie súpisu majetku konkurznej podstaty dlžníka, a to nasledovne: Peňažná pohľadávka: dlžník: MOLDAVA PARK, a.s, Školská 10, 045 01 Moldava nad Bodvou, IČO: 43 870 775, mena: Eur, istina: 517.641,24 Eur s príslušenstvom, právny dôvod: Rozsudok OS Košice-okolie č. 17Cb/48/2012-53 Súpisová hodnota: 517.641,24 Eur dlžník: MOLDAVA PARK, a.s, Školská 10, 045 01 Moldava nad Bodvou, IČO: 43 870 775, mena: Eur, istina: 151.509,46 Eur s príslušenstvom, právny dôvod: Rozsudok OS Košice-okolie č. 17Cb/48/2012-120 Súpisová hodnota: 151.509,46 Eur dlžník: MOLDAVA PARK, a.s, Školská 10, 045 01 Moldava nad Bodvou, IČO: 43 870 775, mena: Eur, istina: 5.010,00 Eur s príslušenstvom, právny dôvod: Rozsudok OS Košice-okolie č. 17Cb/9/2014-34 Súpisová hodnota: 5.010,00 Eur |
|