| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | TNN Group s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50453947 |
| Adresa dlžníka: | Vörösmartyho 1701/2, 943 01 Štúrovo, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | JUDr. Katarína Gajdošová (S2050) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 28.10.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 26.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | SHELL Slovakia, s.r.o. |
| IČO: | 31361081 |
| Adresa: | Einsteinova 23, 85101 Bratislava |
| ID oznamu: | 1084886 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/22/2025 S2050 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| JUDr. Katarína Gajdošová, správca úpadcu: TNN Group s.r.o., so sídlom Vörösmartyho 1701/2, 943 01 Štúrovo, IČO: 50 453 947, sp. zn.: 32K/22/2025, týmto v súlade s ust. § 32 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“) oznamuje prihláseným veriteľom, ktorí uplatnia svoje právo na popretie pohľadávky iného veriteľa, že preddavok na trovy konania pri popretí pohľadávky veriteľom sú povinní zložiť na účet číslo (v tvare IBAN): SK75 0900 0000 0051 8760 4631, vedený v Slovenská sporiteľňa, a.s. s uvedením čísla pohľadávky zo zoznamu pohľadávok ako variabilný symbol, a to najneskôr do uplynutia lehoty na popieranie pohľadávok podľa ust. § 32 ods. 3 ZKR, pričom pre každé popretie pohľadávky uplatnenej samostatnou prihláškou musí byť zložená samostatná kaucia. V zmysle ust. § 32 ods. 7 ZKR je popretie pohľadávky veriteľom účinné, len ak bolo podané na predpísanom tlačive a na bankový účet správcu bol zložený preddavok na trovy konania vo výške podľa ust. § 32 ods. 19 ZKR s uvedením čísla pohľadávky zo zoznamu pohľadávok ako variabilného symbolu. V Nitre, dňa 27.02.2026 JUDr. Katarína Gajdošová, správca |
|