| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/17/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Consion, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50263731 |
| Adresa dlžníka: | Štúrova 1419/41, 949 01 Nitra, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | Zdychavský (S1229) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 14.8.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Consion, s. r. o. |
| IČO: | 50263731 |
| Adresa: | Štúrova 1419/41, 949 01 Nitra |
| ID oznamu: | 1084883 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/17/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/17/2024 S1229 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Vo veci konkurzu vyhláseného na majetok úpadcu: Consion, s. r. o., sídlo Štúrova 1419/41, 949 01 Nitra, IČO: 50 263 731 (ďalej len „úpadca“) týmto v zmysle ustanovenia § 96 a § 101 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v platnom znení (ZKR) správca konkurznej podstaty zverejňuje konečný rozvrh výťažku z oddelenej podstaty. | |