| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 28K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Hotel Národný dom, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36018384 |
| Adresa dlžníka: | Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | Ing. Boris Čirik (S1822) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 31.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 9.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Hotel Národný dom, s.r.o. |
| IČO: | 36018384 |
| Adresa: | Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1084872 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 28K/8/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 28K/8/2025 S1822 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| Ing. Boris Čirik, so sídlom Skalná 7622/9, 811 01 Bratislava, správca úpadcu: Hotel Národný dom, s.r.o., IČO: 36 018 384, , Svätovavrinecká 13920/10, 83101 Bratislava v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, sp. zn. 28K/8/2025, týmto v súlade s ust. § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov (ďalej len “ZKR”) zvoláva prvú schôdzu veriteľov na deň 28.04.2026 o 11:00 hod. (prezencia veriteľov začína o 10.45 hod.), ktorá sa bude konať v priestoroch zasadacej miestnosti na adrese sídla správcu Skalná 7622/9, 811 01 Bratislava. V prípade potreby bližších informácii je možné kontaktovať správcu na emailovej adrese: info@triple.sk. Program schôdze: 1. Otvorenie 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania 3. Rozhodovanie o výmene správcu v zmysle § 36 ZKR 4. Voľba členov veriteľského výboru v zmysle § 37 ZKR 5. Rôzne 6. Záver Pri prezencii veritelia predložia platný doklad totožnosti, právnické osoby výpis z obchodného registra, nie starší ako 3 mesiace. Zástupcovia veriteľov sa preukážu plnomocenstvom alebo poverením na zastupovanie spolu s platným dokladom totožnosti. Ing. Boris Čirik, správca |
|