| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | TNN Group s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50453947 |
| Adresa dlžníka: | Vörösmartyho 1701/2, 943 01 Štúrovo, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | JUDr. Katarína Gajdošová (S2050) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 28.10.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 26.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | SHELL Slovakia, s.r.o. |
| IČO: | 31361081 |
| Adresa: | Einsteinova 23, 85101 Bratislava |
| ID oznamu: | 1084871 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/22/2025 S2050 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| JUDr. Katarína Gajdošová, správca úpadcu: TNN Group s.r.o., so sídlom Vörösmartyho 1701/2, 943 01 Štúrovo, IČO: 50 453 947, týmto oznamuje, že účastníci konania môžu do správcovského spisu úpadcu, sp. zn. 32K/22/2025 S2050, nahliadať v kancelárii správcu na adrese: Poľná 50, 949 01 Nitra, a to v pracovných dňoch počas úradných hodín od 08:00 hod. do 12:00 hod. a od 12:30 hod. do 14:30 hod. Termín nahliadnutia do spisu je potrebné vopred si dohodnúť na tel. č. +421 911 274 856 alebo prostredníctvom e-mailu: re.katarina@gmail.com. V Nitre, dňa 27.02.2026 JUDr. Katarína Gajdošová, správca |
|