| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 9K/4/2020 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | esp dk, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47420022 |
| Adresa dlžníka: | Západ 1843/51, 028 01 Trstená, SVK |
| Sudca: | Mgr. Antónia Ďuranová |
| Správca: | Zachar (S640) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 7.7.2020 |
| Dátum začatia procesu: | 8.10.2020 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JUDr. Ondrej Zachar |
| IČO: | |
| Adresa: | Horná 65/A , 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1084840 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 9K/4/2020 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 9K/4/2020 S640 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| JUDr. Ondrej Zachar., so sídlom kancelárie Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica, oznamuje, že po uplynutí základnej lehoty na prihlasovanie pohľadávok bola doručená: Prihláška pohľadávky veriteľa Gama Róbert, Západ 1057/17, 028 01 Trstená, v celkovej sume 203 624,93,- Eur. Pohľadávka bola dňa 27.02.2026 zapísaná do zoznamu pohľadávok. JUDr. Ondrej Zachar správca |
|